woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
زندگي اجتماعي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۴:۴۸

گاهي اوقات شما به دليل اينكه سرعت ويندوزتان كند شده كلافه هستيد؛كه ممكن است دلايلي زيادي داشته باشد مثل نصب و حذف كردن زيادي نرم افزار يا اينكه يك مشكل حاد براي سيستم اتفاق افتاده باشد؛ كه با عوض كردن و نصب جديد ويندوزاين مشكلات رفع مي شوند. تعويض ويندوز كار چندان راحتي نيست و با تعويض آن بايد كل نرم افزارهايي را كه لازم داريد از اول نصب كنيد كه ممكن است وقت شما را بگيرد. در اين مطلب براي شما نحوه نصب ويندوز ۷، ۸ و ۱۰ را آموزش مي دهيم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۴:۳۹

نگراني والدين از حضور كودكان و نوجوانان در فضاي مجازي بيشتر به ناآگاهي كودكان و نوجوانان معطوف مي‌شود. راه‌حل مناسب، افزايش دانش كودك و نوجوان در حوزه فضاي مجازي است تا قدرت تشخيص بين درست و نادرست را داشته باشند. وقتي والدين كودك و نوجوان را از فضاي مجازي باز نمي‌دارند، فرزند اعتماد بيشتري به والدين خود پيدا مي‌كند و آنها را در جريان فعاليت‌هاي خود در فضاي مجازي قرار مي‌دهد.

راهكار هايي براي جلوگيري پيشامد ها:

 • آشنايي والدين با سواد رسانه‌اي
 • همراهي با فرزندان در فضاي مجازي 
 • بيان واقعيت ها آما نه به صورت نصيحت 
 • ايجاد محدوديت با همفكري كودكان 
 • كنترل محسوس ونا محسوس
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۷:۰۶

دلمه-بادمجان1

در مطلب قبلي در ادامه آموزش هاي آسان آشپزي با دانلود ۳ تا از بهترين و جديدترين كتابهاي آموزش آشپزي رايگان در خدمت شما بوديم. در اين پست مي خواهيم نحوه پخت دلمه بادمجان فوق العاده ساده و خوشمزه را به شما آموزش دهيم.  

هنر آشپزي يكي از هنرهاي اصيل و شناخته شده ايرانيان است. دلمه بادمجان غذايي لذيذ و متنوع است كه مي توانيد اين غذا را حتي براي مجالس و مهماني هاي خود آماده كنيد. چنانچه شما هم هوس دلمه بادمجان كرده ايد و مي خواهيد اين غذا را در منزل براي خود تهيه كنيد پس اين مطلب را تا انتها مطالعه نماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۴:۵۹

در اين پست تجربه شخصي خودم و چند تن از دوستانم كه در زبان انگليسي تقريبا به درجه استادي رسيده اند را به همراه چكيده اي از تحقيقات اخير انجام شده در زمينه يادگيري مكالمه انگليسي نصرت براي شما توضيح مي دهم.

احتمالا شما كه در حال خواندن اين پست هستيد، از آن دسته افرادي مي باشيد كه به دنبال يادگيري سريع و راحت مكالمه انگليسي بوده و به قول مجموعه آموزش زبان انگليسي نصرت، قرار است مكالمه را در ۹۰ روز ياد بگيريد. خب چند نكته هست كه مايلم قبل از اينكه خريد آموزش زبان نصرت را انجام دهيد، به شما گوشزد كنم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۸:۴۲

بسياري از زبان آموزان مبتدي تا پيشرفته از ما سوال مي كنند كه چه موسسه اي كلاس هاي آموزش زبان انگليسي بهتري دارد؟ (هزينه و كيفيت). در اين پست قصد داريم ۵ تا از موسسات باكيفيت آموزش زبان انگليسي در تهران و شعبه هاي آنها در ديگر شهر ها را معرفي كنيم كه هم در زمينه انگليسي عمومي و هم در زمينه آزمون هاي تافل و آيلتس، سطح بالاتري دارند. با چرب زبان همراه باشيد.

 

شكي نيست كه شهرهاي بزرگي همچون تهران، اصفهان، شيراز و مشهد از بهترين مقصدهاي بسياري از زبان آموزان است كه به قصد يادگيري زبان انگليسي به دلايل مختلف (كار، تحصيل، توريستي و …) به اين شهرها مي روند. علت عمدتا محيط بهتر و اساتيدي ست كه بسياري از آنها در كشورهاي انگليسي زبان درس خوانده اند و بعضا حتي انگليسي زبان مادري آنهاست.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۳:۰۵

گياه يونجه

در اين مطلب نتايج جديدترين تحقيقات علمي درباره تاثير عرق يونجه و خود گياه يونجه بر لاغري يا چاقي را به شما معرفي مي كنيم. نتايجي كه كاملا ثابت شده هستند.

مقدمه

گياه يونجه در طول تاريخ بعنوان يك ماده ي غذايي و دارويي مورد استفاده قرار گرفته است. يونجه از نظر طب قديم ايران گرم است . البته تاره آن گرم و تر و خشك شده آن گرم و خشك است. اين گياه ممكن است به پايين آمدن سطح گلوكز و كلسترول خون كمك كند؛ بعضي مردم از مكملهاي يونجه استفاده ميكنند تا از اين مزايا بهرمند شوند. موسسه ي ملي گزارش بهداشت توصيه ميكند كه مطالعات بيشتري مورد نياز است تا درمورد توصيه هاي ضد و نقيض استفاده از يونجه نظر داد و تعدادي گزارش درمورد سندروم لوپوس مانند مرتبط با اين مكملها وجود دارد. يونجه ميتواند بصورت خام مصرف شود و مزاياي كنترل وزن بسياري در اين فرم فراهم ميكند. يونجه تازه در بسياري از كشورها مانند چين و روسيه و آمريكا به مقدر زياد بجاري اسفناج مصرف مي شود

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۶:۰۶

تعيين سطح انگليسي

در ادامه آموزش هاي كاربردي زبان انگليسي، در اين مقاله بطور كامل به ۸ سوال مرسوم و رايج در موقع تعيين سطح زبان انگليسي يا مصاحبه هاي زبان انگليسي مثل دكتري مي پردازيم كه يادگيري آنها نه تنها در موقع تعيين سطح، بلكه مصاحبه هاي مختلف زبان انگليسي مي تواند به شما كمك كند.

مقدمه

مصاحبه هاي شفاهي زبان معمولا به صورت ساده شروع شده و در صورتي كه داوطلب، به خوبي سوالات سطح مبتدي را پاسخ دهد، پرسش ها كمي دشوارتر و نياز به دانستن واژگان تخصصي بيشتر خواهد شد. پس بطور معمول سوالات از ساده به سخت است. ما هم در اين مقاله از سوالات ساده شروع مي كنيم تا به دشوارتر ها برسيم. هر چند بايد دقت كنيد كه اين ها سوالات متداول هستند و بجز اين ها، هزاران سوال مي توان مطرح ساخت تا سطح زبان يك زبان آموز را دريافت. اگر به دنبال يادگيري زبان انگليسي هستيد پيشنهاد مي كنيم كه بهترين روش يادگيري زبان انگليسي را مطالعه نماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۲۰:۰۳

در اين مطلب بيش از ۱۲ درس كاربردي و مهم آموزش برنامه نويسي php فارسي را به زبان فارسي و با كمك فيلم براي دانلود رايگان قرار داده ايم. اين مباحث شامل مباحث مختلفي از مقدماتي تا پيشرفته شامل موضوعات متنوع ولي كاربردي هستند. 

مقدمه

در انتخاب اين ويديو هاي آموزشي سعي كرده ايم اصولي ترين و كاربردي ترين آموزش ها را از برنامه نويسي اندرويد برايتان گرد هم آوريم. اين ۱۲ ويديوي آموزشي در اين پست شامل بهترين موضوعات كاربردي برنامه نويسي php فارسي و زير مجموعه هاي آن مي باشد، از جمله:

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۰:۱۴

دانلود ۸ فيلم كاربردي آموزش ساز فلوت كه بايد دانلود كنيد!

قبل از شروع يادگيري ساز فلوت، اين مقاله را بخوانيد! در اين مطلب مي خواهيم نحوه نواختن ساز فلوت را به شما آموزش دهيم تا ضمن يادگيري آموزشها بتوانيد اين ساز ساده را به زيبايي هرچه تمام تر بنوازيد. قابل ذكر است كه در تهيه اين ويدئوها سعي شده تا بهترين و كاربردي ترين آموزشها را براي شما گردآوري كنيم تا توانسته باشيم گام كوچكي در يادگيري اين ساز توسط شما برداشته باشيم. اميدواريم كه بپسنديد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مريم
تاريخ: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۵:۰۱

در اين آموزش، ما به شما ياد ميدهيم كه چگونه از فيلترهاي هوشمند-smart filter- در فتوشاپ استفاده كنيد. شما هر چيزي كه در مورد فيلترهاي هوشمند نياز داريد را ياد خواهيد گرفت. در ايجا مواردي مانند اينكه فيلترهاي هوشمند چه هستند و چه مزيتهايي دارند، نحوه ي اديت كردن آنها و اينكه چگونه چند فيلتر هوشمند را در يك عكس اعمال كنيد و بسياري چيزهاي ديگر را ياد خواهيد گرفت. من در اينجا از Photoshop CC استفاده ميكنم اما فيلترهاي هوشمند در هر نسخه اي از فتوشاپ CS3 و بالاتر هم در دسترس هستند. بياييد شروع كنيم!

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ